تبلیغات
می جنگیم تا خط امام بماند. - جشنواره مثل مردم! | گزارش افتتاحیه جشنواره عمار در شهرستان ایذه


می جنگیم تا خط امام بماند.

تا شرک و کفر هست، مبارزه هست، و تا مبارزه هست، ما هستیم. امام خمینی ( ره )

آغاز افتتاحیه ساعت شش عصر بود، یکی از اولین افرادی که وارد سالن شد، پدر شهید بهروز محمدی بود. تا مردم بیایند و سالن شلوغ شود، مصاحبه‌ای از ایشان گرفته می‌شود، سعید می گفت شیرین حرف میزند و جذاب. نمایشگاهی از کتاب و محصولات جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی برگزار شده بود که مورد توجه مردم قرار گرفت.
جلسه با قرائت قرآن توسط آقای عالیپور آغاز می‌شود. بعد از آن سرود ملی در سالن طنین انداز می شود. مجری برنامه آقای اسماعیل‌وندی شرح خلاصه‌ای از سابقه جشنواره عمار می گوید و خبر انتخاب شهرستان ایذه را به عنوان اکران کننده برتر سال 90 به حاضران می‌دهد. بعد از سخنان مجری نماهنگ بابا خون داد پخش شد، بچه ها با اشتیاق فراوان به آن نگاه کردند.
بعد از نماهنگ، فیلم کفش کتانی‌ها ساخته فرزاد بندانی از بچه های انجمن شهید بهروز محمدی نمایش داده می شود، فیلم کوتاه دو اپیزودی که به گفته‌ خود کارگردان برای ضبط آن بیش از دو هفته تصوربرداری مداوم انجام شده بود. بعد از اکران فیلم کفش کتانی ها، از چهار فیلم ساز شهرستان ایذه آقایان فرزاد بندانی، سجاد شریفی، سجاد اسماعیلوندی و فردین آرش که امسال در جشنواره عمار شرکت کرده بودند تقدیر شد که جوایزشان را از دست پدر شهید بهروز محمدی دریافت کردند. قسمت آخر برنامه نمایش فیلم مستند میراث آلبرتا بود که توجه حاضران در سالن را به خود جلب کرده بود و به شدت مورد تشویق و تحسین قرار گرفت. در پایان مراسم از حاضران پذیرایی شد و برنامه اکران روز دوم جشنواره اعلام شد.
با درخواست بعضی از افراد حاضر در مراسم و موافقت مسئولان برگزاری قرار شد در جمعه یک سانس به صورت ویژه برای اکران انیمیشن های جشنواره برای کودکان اختصاص داده شود. سومین دوره جشنواره مردمی فیلم عمار تا جمعه هشت دی ماه در سالن شهید مطهری شهرستان ایذه برگزار خواهد شد.

نوشته شده در جمعه 8 دی 1391 ساعت 04:18 ق.ظ توسط سعید قریشوندی (سین قاف) نظرات | |


قالبساز  :::مهرنگار بمدد بهاربیست:::