تبلیغات
می جنگیم تا خط امام بماند. - حضور باشکوه مردم ایذه در روز دوم جشنواره عمار


می جنگیم تا خط امام بماند.

تا شرک و کفر هست، مبارزه هست، و تا مبارزه هست، ما هستیم. امام خمینی ( ره )

گزارش روز دوم برگزاری جشنواره عمار در شهرستان ایذه
دومین روز برگزاری جشنواره عمار در شهرستان ایذه در حالی برگزار شد که به دلیل استقبال غافل‌گیر کننده مردم با حاشیه‌هایی جالبی مواجه شد. هنوز دقایقی از آغاز برنامه نگذشته بود که ظرفیت سالن تکمیل شد.  در گوشه و کنار سالن هر جا که ممکن بود، صندلی چیدند که به سرعت پر شد. تعدادی سر پا ایستاده بودند و تعدادی که راهی که برای ورود به سالن پیدا نمی‌کردند، از هر گوشه و زاویه‌ای برای دیدن فیلم‌ها استفاده می‌کردند.
عده‌ای هم که جمعیت حاضر در سالن را دیدند، مجبور شدند، برگردند. بعد از اکران فیلم «نامه‌‌ها؛ عکس‌ها؛ آدم‌ها»؛ مستند شانزدهمین نفر که توسط انجمن شهید بهروزمحمدی ساخته شده بود با حضور پدر شهید پخش شد. اشک‌های پدر شهید و ابراز احساسات حاضران نسبت به فیلم شانزدهمین نفر در سالن از نکات جالب توجه روز دوم جشنواره عمار در شهرستان ایذه بود.
یکی از بخش‌های جذاب برنامه، برگزاری مسابقه بین حاضران در سالن بود؛ به این صورت که به سه نقد برتر در مورد فیلم مثل سیب ( ساخته شده توسط انجمن شهید بهروز محمدی شهرستان ایذه ) جوایزی اهدا شد.
مستند کوچه مقدس یکی دیگر از فیلم‌هایی بود که در سالن پخش شد و به شدت مورد استقبال و تشویق حاضران در سالن قرار گرفت.
مستند سه هزار میلیارد چند تا صفر داره؟! آخرین فیلمی بود که در روز دوم جشنواره در سالن شهید مطهری پخش شد؛ تم انتقادی فیلم، باعث شده بود که همه تا پایان برنامه در سالن بمانند. به دلیل استقبال بالا و درخواست‌های فراوان، قرار شد در جمعه سومین روز جشنواره سانس ویژه‌ای برای کودکان و نوجوانان اختصاص داده شود که از انیمیشن‌های جشنواره رونمایی شود.
از دیگر ابتکارات انجمن شهید بهروز محمدی در حاشیه برگزاری جشنواره عمار در شهرستان ایذه، نمایشگاه کتاب و محصولات جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی بود که به شدت مورد اسقبال مردم قرار گرفت.

نوشته شده در جمعه 8 دی 1391 ساعت 04:28 ق.ظ توسط سعید قریشوندی (سین قاف) نظرات | |


قالبساز  :::مهرنگار بمدد بهاربیست:::