تبلیغات
می جنگیم تا خط امام بماند. - دم از چه عدالتی می زنید؟


می جنگیم تا خط امام بماند.

تا شرک و کفر هست، مبارزه هست، و تا مبارزه هست، ما هستیم. امام خمینی ( ره )

عدالت را در بوق و کرنا گذاشته اید و هر کجا می روید دم از آن می زنید. می گوئید دولت فاصله ی بین طبقه ی فقیر و طبقه ی غنی را بر خلاف شعارش نه تنها کاهش نداد بلکه باعث افزایش چشمگیر آن شد. اگر در راس کار بیائیم آن را به سطحی می رسانیم که فاصله ای بین شان نباشد (گوئیا اینان عادل تر از امام علی ع هستند).

می گوئید موسوی و کروبی از انقلابیون هستند، باید آزاد شوند. فتنه گر هم نیستند. اگر در راس کار بیائیم آنها را از حصر خانگی آزاد می کنیم.

دم از چه عدالتی میزنید؟

مگر بزرگ تان نبود که می خواست با آن طرح سرمایه داری تان در دوران سازندگی مردم فقیر را در زیر چرخ دنده های اقتصادی له کند تا دیگر فقیری در جامعه نباشد و رفاه بر زندگی مرفهین بی درد حاکم شود. مگر نبود که مقام معظم رهبری آن زمان فرمودند که: ما نمی خواهیم فقط کار کنیم، ما می خواهیم محرومیت را از بین ببریم. مگر نفرمودند که: مبارزه با فقر و حمایت از مستضعفین از مهمترین هدفهای انقلاب اسلامی ایرن است. مگر بنیانگذار کبیر انقلاب، امام خمینی ره نفرمودند: این انقلاب مال پابرهنگان و مستضعفان است.

مگر موسوی و کروبی از عوامل فتنه 88 نبودند؟ مگر عروسکانی در دست شیطان بزرگ، استعمار پیر، غده ی سرطانی، منافقین آن خائنان به ملت و ... که قصد براندازی انقلاب اسلامی را داشتند نبودند؟ مگر عوامل هتک حرمت به بزرگترین مقدسات این ملت، امام حسین ع نبودند؟ مگر در روز عاشورا به مانند سپاه شمر در هلهله و شادی به سر نبردند و دل مادرمان را نشکستند؟ مگر دل فرزند زهرا س را خون نکردند و او را وادار به زدن آن سخنان در 9 دی نکردند؟ مگر خون شهدا را پایمال نکردند؟ مگر باعث شهادت چند تن از فرزندان این ملت نشدند؟ مگر ...

این چه عدالتی ست که دم از آن می زنید ولی خودتان ناقض آن هستید؟ این چه عدالتی ست که پشت سر علی ع نمازتان را می خوانید، اما سر سفره ی معاویه غذایتان را می خورید؟ این چه عدالتی ست که خودتان، نزدیکان تان و دوستان تان از آن مصون هستید؟

این چه عدالتی ست.

15:55 - 16/02/1392

 


نوشته شده در دوشنبه 16 اردیبهشت 1392 ساعت 03:30 ب.ظ توسط سعید قریشوندی (سین قاف) نظرات | |


قالبساز  :::مهرنگار بمدد بهاربیست:::