تبلیغات
می جنگیم تا خط امام بماند. - حمایت جمعی از معلمین عشایر شهرستان ایذه از دکتر سعید جلیلی


می جنگیم تا خط امام بماند.

تا شرک و کفر هست، مبارزه هست، و تا مبارزه هست، ما هستیم. امام خمینی ( ره )

رهبر انقلاب در دیدار قشرهای مختلف مردم:

حضور حداکثری در پای صندوق‌های رأی، از هر چیز دیگر برای کشور مهم‌تر است و ملت با حرکت مقتدرانه روز جمعه، ارتباط و اتصال مستحکم خود را با نظام اسلامی اثبات، و دشمن را بار دیگر ناکام و ناامید خواهد کرد.

این را ما تجربه كردیم؛ یك جاهایى عقب كشیدیم، دشمن ما جرى‌تر شد؛ یك چیزى او گفت، ما به خیال یك مصلحتى حرف او را قبول كردیم، دیدیم پایش را گذاشت روى آن حرف، یك قدم آمد جلو؛ دشمن این‌جورى است. در مقابل دشمن بین‌المللى، با اراده‌ى قوى، با احساس عزّت، با اعتماد به این ملت و با توكّل به خداى بزرگ و با حسن ظنّ به وعده‌ى الهى، بایستى راه را انتخاب كرد، با نگاه صحیح، عاقلانه، مدبّرانه پیش رفت.

22/3/1392

معلمی شغل انبیاست.

پیرو تاکیدات مقام معظم رهبری در خلق حماسه ی سیاسی و انتخاب فرد اصلح به عنوان رئیس جمهور ملت شریف ایران به حکم وظیفه و تکلیف ما معلمین عشایر شهرستان ایذه حمایت خود را از کاندید ولایت مدار و انقلابیِ پیرو خط مکتبی امام و رهبری، آقای دکتر سعید جلیلی اعلام می نمائیم.

انشاالله که با مشارکت حداکثری و انتخاب فرد اصلح بتوانیم گامی بلند در راه تعالی اسلام و ملت عزیز ایران برداریم و این حضور پاسخی باشد به بدخواهان و دشمنان دندان تیزکرده به مردم و انقلاب اسلامی.

به امید پیروزی اسلام

22/3/1392


نوشته شده در پنجشنبه 23 خرداد 1392 ساعت 02:46 ق.ظ توسط سعید قریشوندی (سین قاف) نظرات | |


قالبساز  :::مهرنگار بمدد بهاربیست:::