تبلیغات
می جنگیم تا خط امام بماند. - وصیت نامه شهید آقارحیم خادمی


می جنگیم تا خط امام بماند.

تا شرک و کفر هست، مبارزه هست، و تا مبارزه هست، ما هستیم. امام خمینی ( ره )

بسم الله الرحمن الرحیم

ولا حول ولا قوة الا بالله العلی العظیم

ولا تحسبن الذین قتلو فی سبیل الله امواتا بل احیاء عند ربهم یرزقون

مپندارید آنهائیکه در راه خدا کشته شده اند مرده اند بلکه آنها زنده اند و در نزد خداوند خود، روزی می گیرند .

با ادای احترام فراوان بر شهیدان راه خدا ، جوانانی که بهترین لحظات زندگی خود ، در آن فصل از زندگی که باید پدر ومادرشان از ثمره زندگیشان استفاده کنند، رفتند و از جان عزیز، بهترین سرمایه خود گذشتند وآن را در طبق اخلاص نهادند و مصداق این آیۀ شریفۀ قرآنی (لن تنال البر حتی تنفقو ) قرا گرفته اند .

و درود فراوان بر رهروان طریق حقیقت و آنهایی که چراغ هدایت بشریت خصوصاً جامعه مردم ایران هستند . همچنین درودی خالصانه بر پیر جماران نایب بر حق منجی عالم بشریت مهدی موعود (عج) .

بنده چند کلمه ای را بعنوان وصیحت خدمت برادران عزیز و ملت قهرمان عرض می کنم البته بنده ذلیل کوچکتر از آنم که به خواهم برای عزیزانم نصیحت وپیامی بنویسم . ملت عزیز شما باید قدر این رهبرهادی و مصلح را بدانید . قدر عصر و زمانتان را بدانید عالم باشید به اینکه در چه زمانی واقع شده اید . در این زمینه بسیار تأ مل و تفکر کنید ، مسئولیت شما در این برهه حساس و بسیار سنگین است. در تمام زمانها جنگ بین اسلام و کفر وجود داشته ولی در این عصر این جنگ به اوج خود رسیده است .

اسلام اکنون در کشوری که از لحاظ طول وعرض کوچک و محدود واقع شده ودشمنان کلیۀ جوانب آن را احاطه کرده اند و می خواهند دین شریف مان را در این منطقه دفن کنند و حتی هیچکس هم صدایی ندهد این را تذکر دهم البته همۀ شما می دانید ولی باید گفت زیرا (فذکر ان الذکر تنفع الموُمنین ) .

سرنوشت اسلام در این عصر به جنگ ایران و عراق بستگی دارد. تمام قدرت اسلام در یک طرف و کفر نیز در طرف دیگر واقع شده، پهلوانان کفر همه زره پوشیده اند و آماده رزم با ما شده اند و اکنون بر شما و بر ما ست که بپاخیزیم ،همانند علی (ع) شیر دلاور با عزم واراده ای استوار به مقابله دشمنان رفته و اسلام را از خطر نهایی و حتمی که انرا تهدید می کند ، نجات دهیم. برادران ایمانیم لازم است که فرمان امام شان را لبیک گفته و روانه جبهه های حق علیه باطل گردند،اکنون کسانی و حتی خود ما هستیم که می گفتند و می گویم کاش زمان امام حسین(ع) بودیم تا از حدوث حادثه کربلا جلوگیری می کردیم و حسین و یارانش باقی می ماندند ولی بدانید که صدام، یزید زمان وامام امت ،حسین زمان هستند این را مطمئن باشید که اگر فرصت را از دست بدهید آن وقت است که پشیمان خواهید شد ، زمانی که پشیمانی دیگر سودی نخواهد داشت .

و در روز قیامت در برابر خداوند مورد باز خواست و مؤاخذه قرا خواهید گرفت .

ایا می توانید بگوئید من زن و فرزند داشتم ، ایا آنهایی که با امام حسین ع بودند زن و فرزند نداشتند،یا می گوئید محصل ، معلم ،دانشجو و غیره بودم مگر آنهائیکه دفاع کردند و شهید شده اند و از جان خود گذشتند ، خارج از این اقشار بودند ؟ آنها همانند شما و برادان شما و چه بسا مشکلاتی بیشتر از شما داشتند .

پیش بشتابید تا به کاروان بهشتیان برسید ، عقب نمانید و اگر ماندید در آخر پشیمان می شوید . واقعاً عاشق خدا بشوید ، زیرا اگر عاشق شدید خداوند شما را بسوی خود می کشد ودر جوار نبیتان (پیامبرتان ) قرا می دهد و با شهدای کربلا محشور می گرداند . و بهشت جاودان جایگاه ابدیتان خواهد بود . و اما اگر اطاعت نکنید ، دفاع نکنید ، جهاد نکنید و حتی ضربه نیز نزنید در اسفل و سافلین خواهید بود ،آنجاست که سر به زیر انداخته و نامه اعمالتان را با دست چپ خواهید گرفت .

خدای ناکرده شیطان فربیبتان ندهد محب و دوست دار مال دنیا نشوید زیرا مال دنیا فانی و از بین رفتنی است و آنچه باقی می ماند اعمال نیک است ، که خداوند در دین اسلام شما را به آن دعوت نموده است.

قلب ، دل ، و فکرتان را از یاد خدا و ذکر او پر کنید زیرا اگراز یاد خداغافل شوید خود بخود بدون اینکه متوجه باشید بطرف شیطان حرکت خواهید کرد .

فرض کنید کوزه ای دارید اگر ابی در آن نریزید خود بخود و این طبیعی است که از هوا پر خواهد شد، آب یاد خدا و ذکر او، عبادت و راز ونیاز است و هوا ،هواهای نفسانی ، حب دنیا و آن چیزهای پستی که در آن است، می باشد.

پس فکرتان را کاملاً متوجه مسئله سازید ، بسیار مسئله سرنوشت سازی است .

و اما سخن کوتاهی با مادران و خواهران : بدانید که شما نیز مسئولیت سنگینی دارید. آگاه باشید ، استعمارو کفر جهانی از اجرای توطئه ها خسته و مأیوس و ناامید نشده است ، دو توطئه دراز مدت ومؤثررا دنبال کرده :

یکی توطئه رواج اعتیاد که الحمد الله توسط برادران کمیته و دیگر مقامات به طور قاطع باآن رفتار شده و سرکوب شده ، اگر چه عده ای هنوز این توطئه را که در نطفه خفه شده است، می خواهند زنده کنند ، ولی کاری از پیش نمی برند .

توطئه دیگر اشاعه فحشاء و بی حجابی است و بر شما ست خواهران حزب الله که با حفظ حجاب خود حافظ خون شهدا وادامه دهنده راه شهداء و مجاهدین راه خدا باشید. همچون زینب که با ارشاد و سخنرانیهای خود کربلای حسینی را زنده نگه داشت .

شما هم اکنون کربلای ایران اسلامی را زنده نگه دارید ، زیرا حفظ حجاب خود نیز یک نوع جهاد است ،جهاد با نفس، جهاد با شیطان بزرگ وشیطانکهای داخلی .

استعمارگران می خواهند با استفاده از افراد خودمان مملکت مان را ویران کنند .جوانان ما را بی بند و بار پرورش دهند تا اداره و قدرت تفکر را از آنان سلب نمایند ، آن وقت است که به مقصد شوم خود می رسند و شاد می شوند و ما در غم و غصه فرو می رویم و همواره چنین ضرب المثل را تکرار می کنیم (خودم کردم که لعنت بر خودم باد ) آن وقت است همانطور که گفتم پشیمانی سودی ندارد.

و اگر حجاب خود را حفظ کنید دشمنان را مأیوس ، وخدا را از خود راضی می کنید ومورد رحمت خدا و دوستی پیامبر(ص) و ائمه(ع) قرار خواهید گرفت . اما بر شما مقامات مسئول ،ارگانها ، ادارات و سازمانهای دولتی و انقلابی است که با ارشاد خود آنها را به رعایت حجاب دعوت کنید و اگر رعایت نشد بطور قاطع و صریح بر خورد کنید 

و شما بدانید که باید در کاری که انجام می دهید رعایت ضوابط را داشته باشید واز سیستم کاغذ بازی درادارات به پرهیزید . زیرا اگراین چنین مسئله ای را رعایت کنید نه تنها مردم بلکه خدا هم از شما راضی خواهد بود . و این عمل یک نوع عبادت ونه تنها عبادت بلکه جهاد در راه خدا نیز خواهد بود . بدانید رعایت همه این مسائل عبادت خواهد بود .

خون شهدا را در نظر آورید و از انجام کارهای بد وناپسند دوری جوئید ، تمسک به ریسمان الهی بزنید و وحدت و اتحاد خود را حفظ نمائید ، واعتصمو به حبل الله جمیا ولا تفرقو ، از دم زدن به تفرقه و جدایی به پرهیزید ، بدانید که خوانین ،فئودالها و سرمایه داران در بعضی از مناطق می خواهند تفرقه و جدایی ایجاد کنند . از پیروی و حمایت آنها خودداری کنید چون کمک به آنها ، کمک به دشمن کمک به استکبار و کفر جهانی است . و با حمایت از آنان آب زلال انقلاب را گل آلود نکنید و زمینه را برای ماهی گرفتن استکبار یعنی نفوذ استعمار مهیا ومستعد نکنید.

باشد که از حوادث گذشته عبرت بگیرید

باز سخن با مسئولین است که اجازه حرکت و توطئه را از این عمال داخلی بگیرند و نگذارند بیش از این به حرکات خود ادامه دهند .

و اما پدر و مادر عزیزم بدانید فرزند حقیرتان را در راه خدا داده اید و از این حادثه نگران نباشید و از شما می خواهم این را حادثه به حساب نیاورید ، بلکه نعمتی بشمارید که خداوند در بین نعمت های بیشمار به شما داده است .

می دانم فرزند خوبی برای شما نبودم ، و شما راشاید آزار و اذیت کرده ام . انشاءالله که مرا می بخشید و از خداوند بزرگ برایم طلب آمرزش و مغفرت بکنید و همواره دیگران را بر مرگم دلداری دهید و نگذارید مردم بر مرگ بندهً حقیر زیاد گریه کنند و زحمت بکشند ، گر چه من فدای اسلام می شوم و راه خدا را انتخاب کرده ام و گریه بر قبر من یاد دیگر شهدا را زنده نگه می دارد .

از انجام مسائل خلاف شرع مقدس اسلام مانند بیرون آوردن مو ، کندن و خراش صورت خواهش می کنم خود داری کنید . زیرا با اینکارروح مرا آزرده خواهید کرد .

برادانم شما نیززحماتی برایم متحمل شده اید و نتوانستم جبران کنم ، انشاءالله که مرا حلال خواهید کرد و برایم طلب آمرزش خواهید کرد . ازشما عاجزانه می خواهم که در ترویج اسلام و دلداری خانواده شهدا بکوشید و از سخن دیگران هراسان نشوید ، هر کس هرچه می گوید عیبی ندارد .

خواهران و برادان کوچکم را ناراحت نکنید ، خوهرانم سلام گرم مرا از شبه جزیره فاو به پذیرید و رعایت حجاب و مسائل اخلاقی و اسلامی را بنمائید ، تا خدا از شما راضی باشد . اگر چه شما بزرگوارتر از آنید که من به شما نصیحت بکنم . برادران و خواهران به درستان ادمه دهید . گر چه من خودم درست درسخوان نبودم و شاید به خاطر عشق و علاقه و روحانیتی که در دل و در سر داشتم و از این لحاظ مرا سرزنش نکنید .

در آخر دوست داشتم همه شما را از نزدیک زیارت نمایم و از شما طلب حلالیت نمایم ولی چه باید کرد موقعیت حساس است ومسئولیت سنگین ، به هر حال سلام مرا از شهری که با خون صدها شهید آزاد شده به پذیرید و این(وصیت ) را به عنوان قاصد برای خدا حافظی و عرض ادب برایتان می فرستم

 از مال دنیا چیزی نداشتم مقداری طلبکاری و بدهکاریهایم را در دفترچه ام نوشته ام که انشاءالله آنرا دریافت خواهید کرد . اگر توانستید چیزی به مردی از مردان خدا بدهید تا برایم مدتی را روزه بگیرند. ویا هر کدام از برادرانم توانستند برایم روزه بگیرند .

قبرم را هر کجا پدرم دوست داشت بگذارید .

باز هم از خواهران و مادرم می خواهم که اگر واقعا مرا دوست دارند ومی خواهند برایم گریه کنند مسائل اسلامی رامراعات نموده از خراشیدن صورت خوداری نمایند

علی جان و دوستان دیگر می دانم دوست خوبی برایتان نبودم و انشاءالله انتظار دارم که دوستان بهتری پیدا کرده و از رفت آمد با افراد ناباب خوداری کنید ، و مروج خوبی برای اسلام و پیرو خوبی برای شهدا باشید .

برایم دعا کنید ، خصوصا خانواده شهدا .

خدایا :

آنکس که تورا شناخت جان را چه کند

فرزند و عیال و خانمان را چه کند

دیوانه کنی هر دو جهانش بخشی

دیوانه تو هردو جهان را چه کند

مرغ باغ ملکوتم نیم از عالم خاک

دوسه روزی قفسی ساخته اند ازبدنم

 

دوباره متذکر میشوم که موقعیت حساس است و مسئولیت سنگین و تکلیف

شما نیز روشن و صریح ، این شمائید که باید تصمیم بگیرید یا حسین

گونه باشید یا غیر آن ، ویا مانند زینب باشید و یا غیر آن، و راه سومی

وجود ندارد .

در پایان توفیق پیروزی و سعادت برای تمامی شماها وفتح و ظفر

رزمندگان اسلام را برکفرجهانی ازخدای بزرگوارمسئلت طلبیده و

ازیــــکا یک شمـــــاها حـــــــــلالیت می طلـــــــــــــــبم ./ .

 

خدایا خدایا تا انقلاب مهدی (ع) خمینی را نگهدار

19 شعبان1405 برابر با 9/2/65 کنار فاطمیه

فاو


نوشته شده در شنبه 22 تیر 1392 ساعت 04:57 ق.ظ توسط سعید قریشوندی (سین قاف) نظرات | |


قالبساز  :::مهرنگار بمدد بهاربیست:::