تبلیغات
می جنگیم تا خط امام بماند. - گزارش اکران جشنواره عمار در دانشگاه خرمشهر


می جنگیم تا خط امام بماند.

تا شرک و کفر هست، مبارزه هست، و تا مبارزه هست، ما هستیم. امام خمینی ( ره )

چهارمین دوره ی جشنواره ی مردمی فیلم عمار در حالی در دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر برگزار شد که این برنامه برای دومین سال پیاپی و به همت انجمن اسلامی دانشجویان به مدت 5 روز در آمفی تئاتر شهید چمران دانشگاه خرمشهر برگزار گردید.

علاوه بر فیلم هایی که در جشنواره امسال اکران شدند بعضی از فیلم های دوره های قبل هم اکران شدند. همچنین به دلیل درخواست دانشجویان فیلم فرشتگان قصاب در روز دوشنبه 12/12/92 دوباره اکران شد.

متن زیر گزارشی کوتاه از 5 روز برگزاری این جشنواره می باشد.

شنبه 3/12: جمعیت به احترام سرود جمهوری اسلامی بلند و هم نوا شدند سپس عمار برای دومین سال پیاپی با فرشتگان قصاب در دانشگاه خرمشهر اکران های خود را آغاز کرد. جمعیت متوسطی با توجه به بازه ی زمانی برگزاری اکران آمده بودند.

یک شنبه 4/12: جاودانه های فجر که می خواست انقلابی به پرده ی اکران بیاید با سدی محکم به نام سیستم درب و داغون آمفی تئاتر برخورد کرد و جای خود را به دکتر سلام 27 داد. لکه هم پشت بند دکتر سلام روی پرده ی نمایش آمد تا جمعیت متوسطی که قبل از ساعت کلاس به تماشا نشسته بودند را تا پایان بر روی صندلی میخکوب کند.

دوشنبه 5/12: دکتر سلام 28 امروز را هم خط شکنی کرد و بر روی پرده ی نمایش ظاهر شد. میراث آلبرتا 1 هم که میراث دوره های قبل جشنواره بود خود را روی پرده رساند تا پای دوره های قبل جشنواره را به این دوران باز کند. از جمعیت درون آمفی تئاتر دانشگاه خبری ندارم اما شواهد حاکی از متوسط بودن آنها می باشد.

سه شنبه 6/12: اکران امروز را دکتر سلام 29 به همراه قسمت دوم میراث آلبرتا به خود اختصاص دادند.

چهارشنبه 7/12: روز اختتامیه ی جشنواره در حالی آغاز شد که جاودانه های فجر بالاخره از سد سیستم آمفی تئاتر گذشت و انقلابی به روی پرده ی اکران رفت. دو، سه انیمیشن به همراه دکتر سلام 30 هم اکران شدند اما مستند مسجد کلیسا نیست که قرار بود خودش را به پرده ی نمایش برساند پشت سیستم دانشگاه توقف کرد تا روز پایانی جشنواره این چنین به کار خود خاتمه دهد.


نوشته شده در شنبه 14 تیر 1393 ساعت 05:08 ق.ظ توسط سعید قریشوندی (سین قاف) نظرات | |


قالبساز  :::مهرنگار بمدد بهاربیست:::